ПРО ПРОЕКТ «НАЙ ВСЕ БУДЕ ТЕРНОПІЛЬ»


Вітаю! Мене звуть Тарас Циклиняк (facebook / web). Я краєзнавець, гід-екскурсовод та автор проекту «Най все буде Тернопіль — цифровий архів міста». Спасибі, що завітали на мій сайт. Народився я у Тернополі, у Тернополі мешкаю, працюю і маю велике щастя займатися улюбленою справою. Причиною появи на світ цього сайту стали дивовижні випадковості та збіги обставин, які траплялися мені та зі мною впродовж останніх років. Початком роботи слід вважати 11 січня 2011 року. Постійно переконуюся у тому, що в історії Тернополя немає дрібниць. Саме тому намагаюся зважати на найменші деталі. На цьому сайті зібрано все, що знаю за минуле нашого міста, чим радо ділюся із Вами. Надіюся, шо моя праця стене Вам у пригоді і стимулюватиме зберігати спогади, які безумовно мають що розповісти про минуле. 
 
Напевно кожен із нас має мрію. Не раз снився зруйнований війнами Старий Тернопіль і у 2016 році, завдяки безпосередній підтримці пана Вадима та Валерія Перців, вдалося сформували хороший колектив, який створив перший в Україні вуличний бронзовий макет нашого міста початку ХХ століття. Цей проект вважаю для себе похідним від «Най все буде Тернопіль» та ключовим, бо все, що знав і мав на той час про історію міста, вклав у нього. Завдяки даному ресурсу вдалося згуртувати непересічних, унікальних та особливих людей, за що вдячний долі. Як наслідок, продовжуємо втілювати у життя нові задуми навколоісторичної тематики. Мені вдалося створити та бути причетним до створення кількох документальних фільмів (Стахо-вар'ят з Тарнополя 2015, Тарнополь — місто, якого нема 2014), макету Парафіяльного костелу, меморіальних таблиць та ін. У 2013 році розпочав записувати відео спогади тернополян-старожилів, які публікую на своєму youtube каналі, чим займаюся і досі. 
 
І останнє, цей сайт є прикладом поваги та шани до Тернополя, подарунком на знак вдячності за те, що носить і продовжує носити своїми вулицями, робить щасливим, дає можливість ширше дивитися на світ. Tarnopol.Te.Ua стане у пригоді власне тернополянам, туристам, науковцям та усім, кому небайдуже минуле цього краю. До створення цього проекту мене надихали: сайт times.te.ua (нині неіснуючий сайт про історію Тернополя), блог тернопільського краєзнавця Анатолія Лещишина), книга Любомири Бойцун (1945-2015) та багато інших людей, праця яких мала на мене великий, а як виявилося згодом вирішальний, вплив. Велике Вам усім спасибі. 

ДОПОМОГТИ ПРОЕКТУ

Ви можете підтримати проект фінансово, оскільки він є некомерційним, не містить реклами і створюється, доповнюється і модерується мною, Тарасом Циклиняком, з метою популяризації історії міста Тернопіль серед його жителів, гостей, туристів та загалом всіх, кому ця тема цікава. Ваш вклад допоможе мені більше часу приділяти дослідженням і впорядкуванню данних.
 
Реквізити карти Привабанку 5168 7556 2439 9826

Залиште відгук

Ваше ім"я:

Відгуки:

Формулы на латехе: $$f(x) = x^2-\sqrt{x}$$ превратится в $$f(x) = x^2-\sqrt{x}$$.
Для выделения используйте следующий код: [i]курсив[/i], [b]жирный[/b].
Цитату оформляйте так: [q = имя автора]цитата[/q] или [q]еще цитата[/q].
Ссылку начните с http://. Других команд или HTML-тегов здесь нет.

Сколько будет 81+3?