ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ЧАСТИНОЮ МІСТА ТЕРНОПІЛЬ / 067 148 12 51

Вітаю =). Ви потрапили на цю сторінку, бо шукаєте гіда-екскурсовода, з яким можна погуляти Тернополем, дізнатися пару слів за його історію та оперативно вирішити побутові «моменти» (попоїсти, переночувати і т.п.). Я не історик, а тому розповідатиму під час екскурії про побутові теми, близькі для кожного із нас, де би ми не мешкали і якою мовою би не спілкувалися. З 2010 року минуле Тернополя стало для мене найріднішою темою. Мені вдалося створити кілька документальних фільмів, зокрема:  «Мій давній Тарнополь» (2014) / «Тарнополь — місто, якого нема» (2014) / "Стахо-вар'ят з Тарнополя" (2015). Долучився матеріалами до реалізації проектів: * Зникаюче місто (серія порівняльних фото) / 2015 та * Відновлення годинника на Катедральному соборі УГКЦ в Тернополі (2015).

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ (2018р): група до 30 осіб — 400грн, понад 30 осіб — 500грн


Проте, найбільшим досягненням та гордістю вважаю участь у проекті «Бронзовий макет Тернополя початку 20ст.», де виступав, як консультант. Ми створили перший, такого роду проект, в Україні.

Тернопіль — давнє, дивне, парадоксальне, зелене, затишне і безумовно найрідніше мені місто в цілому світі. Воно з'явилося на світ 15 квітня 1540 року, коли належало до складу Польщі. В архітектурному плані сформувалося за бабці Австрії, але внаслідок двох світових воєн втратило чимало принад та, практично, цілковито зруйноване і відбудоване у повоєнні роки. Тернопіль — студентська столиця України, місто фонтанів, у нас розташована найбільша у Європі штучна водойма (тернопільський став або озеро).

Ми сакральна столиця України, бо на кожні 2-3 тис. мешканців припадає по одній церкві. Тут найбільше зелені і парків, тут величезна пішохідна зона в центральній частині міста. В Тернополі навчалися, працювали та мешкали: Cоломія Крушельника, Лесь Курсаб, Станіслав Дністрянський, Чеслав Бліхарський, Єжи Гоффман, Йозеф Перль, Іван Пулюй, Іван Горбачевський, Євгеніуш Базяк, Іван Франко та десятки інших видатних постатей, чиїми іменами названо вулиці та майдани. Одним словом..мені є про що Вам розповісти.

В теплу пору року пішохідна екскурсія по Тернополю має звичну «програму»:

1. Прогулянка центральною частиною міста (1,5-2год)
2. «Круїз» на теплоході по найбільшому штучному ставу Європи (30хв)
3. Вільний час для «обіду», музеїв, суверінки та інших побажань

Я не прихильник тематичних екскурсій та «суворо» визначених маршрутів. Кожна група індивідуальна та особлива. Саме тому буду імпровізувати, гуляти, згадувати та розповідати про ті теми, які вам найбільш цікаві та близькі.

Все що вам потрібно — це приїхати до Тернополя. Зустріну, підкажу, покажу, розповім про все, що може бути цікавим у Тернополі. Порекомендую смачні та цікаві локації, місця для поселення. Одним словом — буду для вас найліпшим гідом, екскурсоводом та порадником у Тернополі =).

ТРИВАЛІСТЬ ПІШОХІДНОЇ ЕКСКУРСІЇ: 1,5-2год (залежно від аудиторії /діти, дорослі/ та погоди)
ВАРТІСТЬ: До 30 осіб — 400грн, понад 30 — 500грн
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ: орендую місця для барбекю чи в якості «перевалочно пункту»
КОНТАКТИ: тел.067 148 12 51 / FaceBook / tarnopol1540@gmail.com